İncele
Milletvekili Ağar:“Bebek katilleri yine kahpeliklerini göstererek sivil halka saldırıyor, bu hainlerin soyu kuruyuncaya kadar mücadelemiz devam edecektir”
12 Ekim 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve Deaş terör örgütlerine karşı başlatılan Barış Pınarı Harekatı ile ilgili yazılı bir açıklama yayımladı.

İncele
Milletvekili Ağar’dan 13. Elazığ Orcik Festivali ve Bağ Bozumu Şenlikleri İle İlgili Açıklama!
03 Ekim 2019

“Elazığlıları çok güzel ve keyifli bir festival bekliyor”

İncele
Elazığspor’un Bodrum Deplasmanı Giderlerini Milletvekili Ağar Üstlendi
03 Ekim 2019

Birevim Elazığspor’a bir destek de AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’dan geldi. Bordo-Beyazlı ekibin Bodrum deplasmanı giderlerini karşılayacak olan Ağar, Elazığspor’un galip gelmesi durumunda futbolculara 2 günlük de tatil sözü verdi.

İncele
Milletvekili Ağar: "Her şey çok güzel olacak ile geldiler, her şey çok güzel(!) zamlı oldu..."
13 Eylül 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun göreve geldiği günden itibaren, İstanbul'da ardı arkası kesilmeyen zamlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

İncele
İlk Kez Milletvekili Ağar Başvurdu! Elazığ Guinness Rekoru Kırmaya Hazırlanıyor
10 Eylül 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’ın girişimleriyle, Elazığ'ın tescilli ürünlerinden 'orcik' için ilk defa düzenlenecek olan ‘Üzüm ve Bağbozumu Festivali’nde, dünyanın en uzun orciği için Guinness Rekorlar kitabına başvuruldu.

İncele
Milletvekili Ağar'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
30 Ağustos 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

İncele
Milletvekili Ağar'dan, Hain Saldırının 3. Yıl dönümü Mesajı
18 Ağustos 2019

Ağar: "Büyük Devletimiz ve aziz milletimiz her zaman birlik ve beraberlik içinde yürümeye devam edecektir"

İncele
Milletvekili Ağar, İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor!..
13 Ağustos 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

İncele
Milletvekili Ağar'dan Kurban Bayramı Mesajı!..
11 Ağustos 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

İncele
Milletvekili Ağar’dan Sert Tepki!..
06 Ağustos 2019

“Kimse Sayın Cumhurbaşkanımıza benim üzerimden hücum fırsatçılığı yapmasın” “Haşa” ile başladığım bir cümle üzerinden Allah (c.c.)’a şirk koştuğum iftirasını yaymak gerçeğe haksızlıktır, itibar suikastçılığıdır.

İncele
Ağın Kaymakamı Cıdıroğlu’ndan Milletvekili Ağar’a Teşekkür!..
04 Ağustos 2019

Bu yıl 24-25 Ağustos tarihleri arası Ağın İlçesinde gerçekleştirilecek olan 12. Ağın Geleneksel Kültür-Sanat ve Leblebi Festivali’nin ana sponsoru, AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyon Üyesi Zülfü Tolga Ağar oldu.

İncele
Milletvekili Ağar Tarım Arazilerinde İncelemelerde Bulundu!..
03 Ağustos 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar Elazığ’ı karış karış gezmeye gayret göstererek vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde dinliyor.

İncele
Milletvekili Ağar Malatya’da Gençlerle Buluştu!..
02 Ağustos 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Malatya’da “Gençlik Buluşması” programına katıldı.

İncele
Milletvekili Ağar: “Büyük Devletimiz, Şehit Diplomatımızın Kanını Yerde Bırakmadı”
28 Temmuz 2019

Milletvekili Ağar'dan Önemli Açıklamalar!..

İncele
Milletvekili Ağar'dan Sert Açıklama!..
20 Temmuz 2019

Ağar: “HDP’nin PKK ile olan ilişkisi bir kez daha gün yüzüne çıkmış oldu”

İncele
Milletvekili Ağar’dan İl Özel İdaresi’ne Personel Alımlarıyla İlgili Net Açıklama!
19 Temmuz 2019

“Bizim tek derdimiz Elazığ ve Elazığlılara yararımızın dokunabilmesidir”

İncele
Milletvekili Ağar’dan 15 Temmuz Mesajı
15 Temmuz 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, bundan üç yıl önce FETÖ’nün hain darbe girişiminin kahraman Türk Milletinin iradesiyle önlendiğini belirterek; “Bu birlik ve beraberlikle, hiçbir güç Türkiye Cumhuriyeti’ni bölemeyecektir” dedi.

İncele
Milletvekili Ağar’dan Akçakiraz’a Ziyaret
08 Temmuz 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, çeşitli ziyaretler yapmak üzere Elazığ’a geldi. Ağar, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya’yı ziyaret ederek, bölgenin yol sorunu ile ilgili de incelemelerde bulundu.

İncele
Milletvekili Ağar’dan Şenol Güneş’e Tebrik Telefonu!..
09 Haziran 2019

Tarihinde ilk kez Fransa’yı mağlup etme başarısını gösteren A Milli Futbol Takımımızın aldığı galibiyetteki en büyük pay kuşkusuz Teknik Direktör Şenol Güneş’e aitti.

İncele
Vatandaşlardan Milletvekili Ağar’a Yoğun İlgi!..
04 Haziran 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, bugün Elazığ’a geldi.

İncele
Milletvekili Ağar'ın Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
03 Haziran 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Tüm İslam Alemi'nin Ramazan Bayramını kutlayarak, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni etti.

İncele
Milletvekili Ağar’ın Girişimleriyle Uzman ve Yatırımcıların Olduğu Heyet Elazığ’a Geldi
30 May 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar’ın girişimleri sonucu İsviçre’den ve İstanbul’dan tarım uzmanları ve yatırımcılar bugün Elazığ’a geldi.

İncele
Milletvekili Ağar: “Türkiye’de Eğitim Alanında Dev Bir Adım Atılmış Oldu”
18 May 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından bugün açıklanan Yeni Eğitim-Öğretim Çalışma Takvimi Modeli ile ilgili “Türkiye’de eğitim alanında dev bir adım atılmış oldu” dedi.

İncele
Milletvekili Ağar’dan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a Ziyaret
16 May 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı ziyaret etti.

İncele
Milletvekili Ağar’dan, Bakan Soylu’ya Ziyaret
10 May 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti.

İncele
Milletvekili Ağar, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin İle IDEF19’da Bir Araya Geldi
02 May 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ile 14. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’nda bir araya gelerek, birlikte fuarı gezdiler.

İncele
Milletvekili Ağar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Savunma Sanayii Fuarı’nı Gezdi.
02 May 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, 14. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’nı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte gezdi.

İncele
Milletvekili Ağar'dan Maden İlçesi İle İlgili Açıklama
01 May 2019

Ağar: “Devletimiz vatandaşlarımızın her zaman yanındadır. Hiçbir vatandaşımız kesinlikle mağdur edilmeyecektir. Bizler konunun yakından takipçisiyiz”

İncele
Milletvekili Ağar’dan Şampiyon Takıma Tam Destek
04 Nisan 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, geçtiğimiz haftada şampiyon takım ile bir araya gelerek gençlerle sohbet etti.

İncele
AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’dan Elazığ Halkına Teşekkür
01 Nisan 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, 31 Mart mahalli ve idareler seçiminde AK Parti’ye verilen destekten ötürü Elazığ halkına teşekkür etti.

İncele
Belediyesi Kayyum Halkı Coşkulu Karakoçan’da Milletvekili Ağar’a Sevgi Seli…
27 Mart 2019

Elazığ’ı karış karış gezmeye devam eden AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar’ın dün akşamki durağı Karakoçan İlçesiydi. Milletvekili Ağar, Karakoçan’da müthiş bir sevgi seliyle karşılandı.

İncele
Milletvekili Ağar, Karakoçan’da Gençlerle Buluşuyor…
25 Mart 2019

Yerel Seçimlere sayılı günler kala Elazığ’da hız kesmeden çalışmalarına devam eden AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, 26 Mart Salı Günü Saat:19.00’da Karakoçan’da gençlerle buluşacak.

İncele
Milletvekili Ağar, Üniversite Mahallesinde!
17 Mart 2019

Ağar: “Bu Ordu İslam’ın Son Ordusudur. Bizler de bu ordunun son neferleriyiz”

İncele
Milletvekili Ağar’dan Önemli Açıklamalar…
11 Mart 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu.

İncele
Milletvekili Zülfü Tolga Ağar HDP’yi sert sözlerle eleştirdi. “O heykeli nereye dikeceğimizi iyi biliyoruz”
02 Mart 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, HDP grup başkan vekilinin geçtiğimiz hafta yaptığı 'Biz Kürdistan'da seçimi alacağız, Apo'nun da heykelini dikeceğiz.' şeklinde açıklamasına sert tepki gösterdi.

İncele
Milletvekili Ağar, Teknik Heyet ve Futbolcuları Kutladı
24 Şubat 2019

Karabük deplasmanı dönüşü Elazığspor kafilesini Başkent Ankara’da ağırlayacak olan Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, maç sonu teknik heyet ve futbolcuları galibiyet nedeniyle kutladı.

İncele
Milletvekili Ağar, Elazığ'daki Ziyaretlerini Hız Kesmeden Sürdürüyor
22 Şubat 2019

Meclis çalışmalarının yanı sıra her fırsatta Elazığ’a gelen AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar Elazığ’da bugün geniş kapsamlı ziyaretler gerçekleştirdi.

İncele
Milletvekili Ağar Halkbank Heyetiyle Birlikte Elazığ’da!..
21 Şubat 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Hasan Tuncay ve Halkbank Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ahmet Yarız ile birlikte Elazığ’a geldi.

İncele
Elazığspor’un Karabük Deplasmanı Konaklama Giderlerini Milletvekili Ağar Karşılayacak
21 Şubat 2019

Elazığspor’un Karabük deplasmanı konaklama giderlerini AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar karşılayacak.

İncele
Milletvekili Ağar'dan, Keban ve Ağın'a Ziyaret
16 Şubat 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Keban ve Ağın ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.

İncele
Milletvekili Ağar’dan Duygusal Paylaşım
13 Şubat 2019

Geçtiğimiz günlerde ilimize gelen AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, meclis çalışmalarının yanı sıra Elazığ’da yaptığı temaslarda da adından sıkça söz ettiriyor.

İncele
Milletvekili Ağar’dan Tekgöz Ailesine Ziyaret
12 Şubat 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar Kartal’da enkaz altından çıkarılan Tekgöz Ailesini ziyaret etti

İncele
Milletvekili Ağar, Pilot Yüzbaşı Semih Özcan'nın cenaze törenine katıldı
12 Şubat 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Pilot Yüzbaşı Semih Özcan'nın cenaze törenine katıldı

İncele
Milletvekili Ağar Sahada
10 Şubat 2019

Elazığ’ın sorunlarının çözümü ve şehre yatırım gelmesi konusunda yoğun çaba gösteren AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Ankara’daki yoğun mesaisinin yanısıra sık sık Elazığ’a gelerek hemşehrileri ile bir araya geliyor.

İncele
Milletvekili Ağar’dan Taziye Mesajı
10 Şubat 2019

Adalet Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Selahaddin Menteş'in Kayınpederi İsmet Gündüz vefat etti.

İncele
Milletvekili Ağar, Belediye Başkan Adayının Geri Çekileceği İddialarına Cevap Verdi
07 Şubat 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, sosyal medyada ve bazı yayın organlarında Ak Parti’nin Elazığ’da Belediye Başkan Adayını geri çekeceği şeklinde yer alan haberlerin ve iddiaların doğru olmadığını söyledi.

İncele
Milletvekili Ağar: “Spora, Gençliğe Faydalı Çalışmalarda Bulunacağız”
07 Ocak 2019

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’ın destekleri ve ELFED’in organizasyonu ile Elazığ'da “Yarının Sultanları” sosyal sorumluluk projesi düzenlendi.

İncele
AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
23 Kasım 2018

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

İncele
Milletvekili Ağar’ın Girişimleri Olumlu Sonuç Verdi; Elazığ Hipodromu'nda Yarış Sayıları Arttırılarak, Sezon 4 Hafta Daha Uzadı
25 Ekim 2018

İstanbul, İzmir, Adana, Şanlıurfa ve Kocaeli Hipodromlarına göre yarış sayısı az olan ve sezonu erken kapatan Elazığ Hipodromunda sezon uzayacak.

İncele
Milletvekili Ağar'dan Ağın ve Keban'a Ziyaret
13 Ekim 2018

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Ağın ve Keban ilçelerini ziyaret etti

İncele
Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’dan; Uluova Sulama Projesi Açıklaması
13 Ekim 2018

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ’daki proje için bakanlara ve milletvekillerine talimat verdi: “Yakından ilgilenin”

İncele
Milletvekili Ağar’dan Bakan Albayrak’a Ziyaret
03 Ekim 2018

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ı ziyaret etti.

İncele
Ağar;"Güçlü Türkiye Için Güçlü Hükümet Ve Meclis Olması Gerekiyor"
22 Haziran 2018

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, “ Yatırım demek huzur ortamı demektir. Huzur ortamı demek güçlü bir Türkiye demektir. Güçlü bir Türkiye’nin var olması için güçlü hükümetin, güçlü meclisin olması gerekiyor.

İncele
Ağar; "Türkiye Ciddi Bir İvme Kaydetmiştir"
22 Haziran 2018

AK Parti Elazığ Milletvekili adayı Zülfü Tolga Ağar,"Bürokrasi ve ağır vesayet sistemine rağmen 16 senede Türkiye ciddi bir ivme kaydetmiştir.

İncele
Maden Ve Sivrice’ye "Ağar" Çıkartması
22 Haziran 2018

Eski İçişleri ve Adalet Bakanı Mehmet Ağar, Milletvekili adayı oğlu Zülfü Tolga Ağar’la Elazığ’ın Maden ve Sivrice ilçelerinde seçim çalışmalarına katıldı.

İncele
Z.Tolga Ağar'ın Katkılarıyla Elazığ, Mustafa Ceceli Ile Coştu
15 Haziran 2018

Elazığ'da Mustafa Ceceli rüzgarı esti. Ünlü sanatçı, sahne önünde engelli bir hayranını görünce yanına giderek onunla birlikte şarkı söyleyip özçekim yaptı.